28 stycznia 2021

EU Agro-Trade Platform

Agro Promotion i Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej zapraszają do udziału w trzydniowym wydarzeniu „EU Agro-Trade Platform”, realizowanym w ramach Europejskiego Forum Rolniczego. W nadchodzącym 2021 roku, zamiast tradycyjnych spotkań odbywających się stacjonarnie w Jasionce k. Rzeszowa, organizatorzy udostępnią nowe narzędzie do networkingu i wymiany doświadczeń za pośrednictwem interaktywnej platformy online.

Misją „EU Agro-Trade Platform” jest umożliwienie nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz stworzenie profesjonalnego narzędzia do wyszukiwania ofert korzystnej współpracy na rynku lokalnym i międzynarodowym. Platforma będzie skupiać przedstawicieli sektora rolno-spożywczego, z Polski oraz rynków zagranicznych.

Rejestracja do udziału w „EU Agro-Trade Platform” potrwa do 26 marca 2021, natomiast wirtualne spotkania biznesowe 1:1 odbędą się w dniach 24-26 marca 2021. Towarzyszyć im będą webinaria dotyczące bieżących zagadnień związanych z konkurencyjnością produkcji rolno-spożywczej oraz międzynarodową wymianą towarów.

Do udziału w wirtualnej dyskusji zostaną zaproszeni eksperci oraz przedsiębiorcy z branży. Wśród poruszanych tematów znajdzie się m.in. handel międzynarodowy na rynku rolno-spożywczym, pozyskiwanie funduszy na innowacje w rolnictwie, również w kontekście następcy „Horyzontu 2020” i możliwości wykorzystania tych środków przez Polskę oraz gospodarowanie wodą w rolnictwie w kontekście zmian klimatycznych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

W związku z pandemią COVID-19 w 2020 roku III. edycja Europejskiego Forum Rolniczego została odwołana. Następna edycja planowana jest na wiosnę 2022 roku.

Link do rejestracji: https://agro-trade-platform.b2match.io/

 

Partnerzy strategiczni: EIT Food, KWS, BASF Polska, ANWILENERGAORLEN PaliwaORLEN Oil, AGRO Ubezpieczenia, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Polska Smakuje

Partnerzy: Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A., 365FarmNet

Główni patroni medialni: Tygodnik Poradnik Rolniczy, Top AGRAR Polska

Patroni medialni: Agropolska.pl, Przedsiębiorca Rolny, Z klimatem i z pasją, Ppr.pl